1. דף הבית
  2. תקנון

תקנון

ברוכים הבאים לחנות האינטרנטית של בסטפון אילת (להלן: "החנות" ו/או "האתר")

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המכשירים והמוצרים הרחב הקיים באתר זה, ליהנות ממחירים ללא תחרות והכל בחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת.

לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם מאתר בסטפון .

1.     מבוא

1.1.    על ידי שימוש באתר זה הנך מאשר כי קראת את הוראות תקנון זה וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו.

1.2.    אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

1.3.    מובהר כי תנאי השימוש חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר כגון טלפונים סלולריים, טאבלטים וכיו"ב.

1.4.    הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה והמופיעה באתר.

1.5.    האמור בתקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1.6.    כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

 

2.     רכישה באתר

אתר בסטפון מאפשר רכישה נוחה וקלה של טלפונים ניידים, אביזרים נלווים לסלולר ועוד מגוון מוצרים, במחירים הזולים והטובים ביותר באילת ובכלל!

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ שכן החנות ממוקמת בעיר אילת ועל כן רכישה תתבצע בהתאם לתקנון זה ובהתאם להוראות החוק.

3.       תנאי רכישה / מכירה באילת:

3.1.    קנייה של מוצרים באתר זה תתאפשר לצורך שימוש אישי בלבד.

3.2.    כל לקוח רשאי לרכוש מוצר אחד מכל משפחת מוצרים.

3.3.    על הקונה להימצא פיזית בחנות ו/או בעת ביצוע הזמנה דרך האתר, איסוף המוצר יבוצע רק על ידי המזמין, לא תתאפשר מסירה ו/או אספקה של מוצר לאדם אחר מלבד הקונה/המזמין ולא יתאפשר משלוח.

3.4.    קנייה / מסירה של מוצר תתאפשר רק לאחר הצגת תעודת זהות  של המזמין .

4.       ביצוע הזמנות – ניתן לבצע קנייה ישירה בחנות החברה באילת וכן, ניתן לבצע הזמנות באתר זה בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום.

ביצוע הזמנה דרך האתר הינה בכפוף למלאי הקיים במחסני החברה.

טיפול בהזמנה אשר בוצעה דרך האתר תעשה בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי הקבוע בתקנון זה.

4.1.    בעת מילוי ההזמנה יש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את מלוא הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנתכם וללא תקלות.

4.2.    לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה.

4.3.    כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.

4.4.    ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה ו/או את מסירת המוצר המוזמן. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה יכול וינקטו כנגד זה המגיש פרטים כוזבים הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך.

4.5.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל DORON12EILAT@GMAIL.COM בכל עת, ו/או בטלפון 08-6373222 . החנות פועלת בימים א'-ה' ובין השעות 09:00-18:00 שעון קיץ / 09:00-18:00 שעון חורף וביום ו' בין השעות 09:00-14:00.  

5.       אמצעי תשלום

5.1.    חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – באתר בסטפון פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי והחיוב מבוצע בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

5.2.    בעת שימוש באתר וביצוע רכישה באמצעות כרטיס אשראי המזמין מצהיר בזאת כי הוא נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינו מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הוא רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

5.3.    פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי. פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

5.4.   הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להוסיף מעת לעת אמצעי תשלום נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר.

6.       מחירים באתר – המחירים באתר זה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים ואינם כוללים מע"מ ככל והמכירה מבוצעת באילת בהתאם לקבוע בתקנון זה ובהתאם לקבוע בחוק.  

6.1.    ט.ל.ח - אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים והמחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר והמזמין יעודכן ככל ויתרחש מקרה מסוג זה.  

6.2.    יש לשים לב כי יכול והמחירים המוצגים באתר יהיו שונים מהמחירים המוצגים ללקוח בעת רכישה בחנות שכן קיימים מבצעים מיוחדים ללקוחות האתר. על כן, לקוח אשר מגיע דרך האתר מתבקש לעדכן את החנות בדבר כך וזאת על מנת להנות מהמבצע אשר הוצע באתר.

7.       איסוף הזמנה

7.1.        הזמנה שבוצעה דרך אתר זה תטופל על ידי צוות החנות תוך 24 שעות. במקרה וההזמנה תטופל קודם לכן, הלקוח יעודכן על כך.

7.2.        ניתן להגיע לאסוף את ההזמנה מחנות החברה 24 שעות לאחר ביצוע ההזמנה ועד 7 ימים מיום ביצוע ההזמנה.

7.3.        איסוף המוצר יתאפשר רק לאחר הצגת תעודת זהות של מזמין המוצר. כאמור לעיל, לא תתאפשר מסירה של ההזמנה ו/או מוצר לאדם אחר מלבד המזמין.

8.       ביטול עסקה –

ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לתקנות הגנת הצרכן, התשע"א-2010 (להלן: "תקנות הגנת הצרכן") במקרה של רכישה פרונטלית, והוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981, במקרה של עסקת מכר מרחוק. בכל מקרה של סתירה בין הוראות החוק ו/או התקנות לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות החוק / התקנות גוברות.

תנאי ביטול עסקה:

1.       ביטול עסקה שנעשתה בבית העסק תתאפשר תוך 14 ימים מיום ביצוע הרכישה, בהתקיים התנאים הבאים:

·          ערך המוצר גבוה מ 50 ₪.

·          המוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש על ידי הרוכש. יש להחזיר את המוצר כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ובלבד שאריזתו לא נפתחה על ידי הצרכן.

·          המוצר הוחזר לעסק.

·          הצרכן הציג חשבונית מקור.

2.       ביטול עסקת מכר מרחוק תתאפשר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, בכפוף לקבלת בקשה בכתב במועד האמור ובהתקיים התנאים לעיל.

3.       בביטול עסקה שלא בשל פגם הלקוח יחויב בדמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה ו/או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם.

4.       בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

§          מוצרים שמחירם במועד הרכישה הינו עד 50 ₪.

§          מוצרים שהורכבו ו/או הוזמנו במיוחד ללקוח.

§          מוצרים פסידים.

§          מוצרים הניתנים להקלטה/שעתוק/שכפול שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי בסטפון היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

בכל מקרה, בביטול עסקה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב. ההחזר יתבצע בהתאם לאמצעי תשלום בו בוצעה ההזמנה.

החלפות – לא ניתן להחליף מוצר.

ביטול עסקה על ידי בסטפון בסטפון שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה בהתקיים התנאים הבאים:

§            לקוח לא הגיע לאסוף את המוצר המוזמן במועד הקבוע בתקנון זה, קרי, תוך 7 ימים מיום ביצוע ההזמנה.

§            איסוף הזמנה שלא על ידי המזמין ו/או ללא הצגת תעודת זהות+כרטיס הרשראי עמו בוצע הרכישה .

*במקרים המנויים לעיל בסטפון תהה רשאית לגבות מהמזמין דמי ביטול בסכום הקבוע בתקנות הגנת הצרכן.

§            במקרה של טעות במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.

§            במקרה של תקלה טכנית ו/או תקלת תקשורת אשר שיבשה את מחיר המוצר ו/או את תיאורו.

§            במקרה בו אזל המוצר מהמלאי.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות בסטפון שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§          מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

§          גרימת נזק ו/או פגיעה באתר בסטפון ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

§          ביצע מעשה בלתי חוקי או שותף למעשה שכזה.

§          קיים חוב ל בסטפון ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד, ו/או לא נתקבלה תמורה מלאה ו/או חלקית עבור ההזמנה.

§          בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

9.     המוצרים המוצעים באתר

אנו בבסטפון עושים מאמצים על מנת לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת, יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה, ולכן, מובהר בזאת כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה לא תחויב ואם חויבה תזוכה במלואה. לא תהייה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי בסטפון ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין.

וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמינה בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

הנתונים המוצגים באתר הינם בכפוף למידע ונתונים טכניים אשר מתקבלים על ידי היצרן / היבואן.

האחריות לכל מוצר הינה בהתאם למופיע בתעודת האחריות של המוצר ו/או הרשום בחשבונית, בכפוף לתנאים אשר נקבעו על ידי היבואן / היצרן של המוצר הנרכש.

מוצרים אשר ניתנה לגביהם אחריות על ידי החנות, יוחלפו לאחר בדיקה של החנות ולאחר שיובהר כי   אין המדובר בנזק מכוון ו/או בנזק אשר לא חלה לגביו אחריות כגון שבר ו/או קורוזיה ו/או כל נזק אחר אשר לא חלה בגינו אחריות, וכי מדובר על תקלה ו/או פגם במוצר עצמו, וזאת בהתאם למוצר ובהתאם לאחריות הספק/היבואן הראשי. אחריות כאמור תינתן בכפוף להצגת חשבונית קניה.  

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נמסר למזמין ו/או בעליו, ו/או מי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

10.            תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר בסטפון ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

את רנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים וההורים לאמור בהסכמים

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

11.            הגבלת אחריות

השרות באתר בסטפון ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוחה ודרישותיה.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות בסטפון תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר .

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

12.            מדיניות פרטיות

בסטפון מקפידה על הפרטיות של מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלה בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

כל תוכן המשודר או מועלה לאתר הופך לרכושנו ואנו נהייה רשאים לשכפל, לפרסם, לגלות, לשדר להעלותו לאתר או להשתמש בכל צורה אחרת במידע זה, לכל מטרה שהיא.

13.            קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של בסטפון בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר בסטפון ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי בסטפון יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. בסטפון אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את בסטפון בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

14.   סימנים מסחריים

המותג " בסטפון ", שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של בסטפון ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

15.            הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנת לבית המשפט המוסמך באילת בלבד.

 

 

 

logo בניית אתרים