אייפון מחיר

גם היום כאשר השוק הישראלי מציע מכשירים זולים, רוב הישראלים עדיין מתלבטים האם לרכוש מכשיר אייפון חדש או מכשיר גלקסי. שני המכשירים ידועים כאיכותיים, חזקים, פופולאריים, חדישים ומתאימים לצרכן הישראלי. בעבורנו הישראלים הטלפון הנייד הוא אמצעי עיקרי לתקשורת חברתית ועסקית, נרצה להשקיע בטלפון איכותי שישרת אותנו במשך מספר שנים. בין אם אתם אנשי אייפון נאמנים ובין אם לא, כדאי שתכירו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמותגים לפני קבלת ההחלטה. 

יתרונות של מכשיר אייפון

רשימת היתרונות של מכשירי אייפון מתחילה במערכת הפעלה מחמירה ונוקשה שמבטיחה שימוש בטיחותי יותר. חברת אפל מקפידה לתחזק את מערכות האבטחה באופן שוטף כך שיש פחות פרצות אבטחה, וירוסים ותוכנות ריגול. העיצוב החיצוני היוקרתי של מכשירי האייפון מהווה גם כן יתרון משמעותי. הדגם החדש כולל מערכת הפעלה ידידותית לשימוש ונוחה. המלצה איכותית וכך גם איכות השמע והמקלדת (גדולה ונוחה). 


אייפון מחיר זול

הדבר היחיד שעוצר אותנו מקניית הדגם החדש ביותר של חברת אפל הוא המחיר. מכשיר אייפון חדש דורש השקעה כספית משמעותית. רובנו מצליחים לעמוד בהוצאה תוך פריסת תשלומים, אך בכל זאת, נשמח תמיד לשמוע על מבצעים והנחות. הסוד שלנו הישראלים לקניית אייפון מחיר זול ללא פשרות איכות (מכשיר מקורי, אחריות מלאה, ספק מקצועי) הוא קנייה של המכשיר באילת. מכשירי אייפון נמכרים באילת ללא מע"מ כך שאתם מקבלים באופן אוטומטי הנחה של 17% על כל ההנחות הקיימות. 

אם אתם מתכננים לקנות מכשיר טלפון חדש או כל פריט מדיה אחר, תמיד כדאי לתאם את הקנייה עם נסיעה לאילת. במידה ואתם לא מתכננים נסיעה בקרוב תוכלו לבקש מחבר או בן משפחה שנוסע לאילת לרכוש בעבורכם את המכשיר. קנייה בעיר אילת היא הדרך לקבל אייפון מחיר אטרקטיבי לכל הדגמים החדשים ביותר. הקנייה מלווה בשירות מלא בשפה העברית. 

יתרונות של מכשיר גלקסי

המכשירים של חברת סמסונג מתבססים על מערכת הפעלה פתוחה שמאפשרת חשיפה להרבה יותר אפליקציות. כל מי שרוצה להעלות אפליקציה שמתאימה למערכת ההפעלה הפתוחה יכול לעשות זאת ללא צורך בקבלת אישור מגוגל. הדגמים החדשים מציגים מסך גדול (יותר גדול מזה של האייפון), חיישן טביעת אצבע, מצלמה איכותית (קדמית ואחורית), איכות שמע טובה, מקלדת נוחה וצבעים חדים.

אייפון מחיר
logo בניית אתרים